Moje bubenická kariéra

Bubeník Viktor Korduljak pochází z Turzovky na Slovensku a momentálně působí v Olomouci. Narodil se 20. května 1981 v Čadci, dnes Slovenská republika. Poprvé začal hrát na bicí v šesti letech a působí jako bubeník v mnoha tělesech dodnes.

Svoje znalosti rozšířil studiem na LŠU, kde začal hrát v dechovém orchestru. Stále častěji inklinoval k jazzu a populární hudbě a začal hrát v různých kapelách tohoto stylu.

Hudební zkušenosti

Jeho další kroky vedly na Konzervatoř v Žilině, školu zakončil absolutoriem. Po dokončení konzervatoře začal sbírat hudební zkušenosti cestováním Rakousko, Německo, Polsko, Maďarsko, Belgie, kde poznal mnoho skvělých muzikantů.

Současnost

V současné době působí na olomoucké hudební scéně, kde hraje jako kmenový hráč Moravského divadla Olomouc, dále s jazzovým triem Corazon Trio, v kapele Blues Power a Dizzy Band. Od začátku inklinuje k jazz & blues music.

Viktor Korduljak hraje v různých studiových projektech.Vyučuje také na Základní umělecké škole v Litovli. Viktor je velmi flexibilní a univerzální bubeník se širokým záběrem hudebních stylů (pop, R&B, rock, funk) a vždy s profesionálním přístupem.

 

Novinky 19. dubna 2012

V přípravě je nová kapela se spoluhráči z Olomouce a Brna

Řekli o mne:

"Invenční a naprosto spolehlivý bubeník do kapely. S Viktorem si vždy rád zahraju, je to vzdělaný muzikant a je na něho spolehnutí.

JAROSLAV PANUŠ, kontrabasista Brno

Kontaktujte mne:

Potřebujete bubeníka nebo se chcete učit na bicí? Neváhejte mne kontaktovat. Mobil: 776 372 528